top of page
psichologė rašytoja Eglė Lukinaitė-Vaičiurgienė.jpg

RYŠYJE

psichologija  |  motinystė  |  santykiai | kūryba

Add a subheading.png

APIE RYŠYJE

Žmogų matau ryšyje. Žmogus egzistuoja ir atsiskleidžia tik santykyje su kitu. Tad ryšio vis ieškau, pastebiu, patiriu, terapijoje padedu patirti kitiems.

 

Ir nuolatos apie savo patyrimus rašau. 

RYŠYJE jungia mano patirtį, žinias, interesus, požiūrį, mano santykius, patyrimus - mano gyvenimą ir kūrybą. Jums skaitant mano tekstus ir knygas, RYŠYJE jau jungia mane, jus ir mus visus, kuriems tai svarbu.

 

Mano tikslas - sujungiant psichologijos ir psichoterapijos žinias, savo patyrimą ir rašymo įgūdžius padėti žmonėms patirti terapijos apraiškas savo namuose, savo tempu.

RYŠYJE - patyriminiai terapiniai tekstai ir knygos apie santykį su savimi, kitais ir pasauliu.

Psichologė Eglė Lukinaitė Vaičiurgienė_Ryšyje

PSICHOLOGĖS EGLĖS LUKINAITĖS-VAIČIURGIENĖS KNYGOS

psichologė Eglė Lukinaitė-Vaičiurgienė knyga Didžioji sesė.jpg

Knyga „Didžioji sesė“ Eglė Lukinaitė-Vaičiurgienė, Ieva Žilytė

Naujo vaiko atsiradimas šeimoje – didelis įvykis visai šeimai ir kiekvienam jos nariui. Mamą užklumpa stiprus negalėjimo pasidalinti jausmas, kaltė ir rūpestis, kaip padėti pirmagimiui, besirūpinant kūdikiu. O vaikui šis didžiulis pokytis atneša daug nesaugumo.

 

Ši knyga – tai terapinė istorija apie naujo vaikelio šeimoje atsiradimą, įgarsinanti pirmagimio patyrimą: nuo baimės, smalsumo, pasimetimo mamai besilaukiant iki pykčio, noro atstumti ir vienišumo kūdikiui gimus, nuo erzulio ir tarpusavio rietenų iki draugystės užuomazgų su paūgėjusiu broliuku ar sesute.

Knyga „Dviejų vaikų mama“, 2023 m.

Šioje knygoje atvirai pasakoju savo asmeninę dviejų vaikų motinystės istoriją, derindama ją su psichologijos žiniomis bei psichologinio konsultavimo praktika. Knygoje rasite informacijos, palaikymo, empatijos. Ir kvietimą stabtelėti, reflektuoti savo ir visos šeimos situaciją, priimti jums palankius sprendimus ir kurti konstruktyvesnį santykį su savo jausmais ir nauja tėvystės realybe. Tai terapinė knyga, padėsianti geriau suprasti save ir savo jausmus bei apgobsianti jausmu, kad šio tapsmo sunkumus patiriate ne vienos.

Daugiau >

Psichologė Eglė Lukinaitė-Vaičiurgienė knyga Dviejų vaikų mama.jpg
Knyga „Ryšys su vaiku, ryšys su savimi“, 2022 m..jpg

Knyga „Ryšys su vaiku, ryšys su savimi“, 2022 m.

Knyga „Ryšys su vaiku, ryšys su savimi“ – apjungia šį tėvystės dvipusiškumą. Pirmoji knygos dalis yra apie vaikų raidą ir psichologiją, bei dėmesingą, atliepiančią, sąmoningą tėvystę. Antroji – apie pačius tėvus, mūsų vidinį pasaulį, jausmus ir išgyvenimus. Mūsų pačių santykis su savimi yra pagrindas tam, kokį santykį su aplinkiniais ir savo vaikais mes kursime. Nesukūrę ryšio su savimi, augindami vaikus tiesiog įstrigsime bandydami taikyti aibę realybėje neveikiančių patarimų. Taip dažnai ir nutinka.

Ryšys šioje knygoje įgauna ir dar kitą prasmę – tai tamprus ryšys tarp šių dviejų tėvystės pusių – vaikų ir savęs, kaip tėvų, auginimo.

Daugiau >

Marškinėliai_rysyje_eglė lukinaitė-vaičiurgienė 10.jpg

RŪBAI SU SVARBIA ŽINUTE

Kiekvienas esame susiję su kitu ir mus supančia aplinka.

 

Kiekvienam žmogui, dideliam ar
mažam reikia ryšio, santykio, artumo.

 

Mes esame sukurti ryšiui.

 

Ryšyje rūbai, tai kvietimas
kreipti dėmesį į santykį, kurį kuriame su kitais ir savimi ir patirti buvimo RYŠYJE teikiamą džiaugsmą,

o mažiesiems saugumą, net kai tenka atsiskirti.

Pirkinių krepšys_rysyje_eglė lukinaitė-vaičiurgienė 22.jpg
NAUJAUSI TINKLARAŠČIO ĮRAŠAI
Eglė Lukinaitė-Vaičiurgienė Ryšyje knyga"Ryšys su vaiku, ryšys su savimi".jpg

Gaukite įrašus ir naujienas pirmieji

Puiku, esi ryšyje!

APIE MANE
psichologė eglė lukinaitė-vaičiurgienė knyga ryšys su vaiku ryšys su savimi knyga dviejų vaikų mama.jpg

Rašymas man yra vienas iš būdų suprasti, integruoti patirtį, žmones, santykius, pasaulį. Rašydama stabteliu, atrandu, suvokiu, išjaučiu, įprasminu. Rašau, nes kitaip negaliu. Mane tai džiugina, man padeda. O kartais - padeda ir kitiems.

Esu Eglė Lukinaitė-Vaičiurgienė. Dviejų mergaičių mama, psichologė, geštaltnės psichoterapijos praktikė. Studijos "Natūrali Motinystė" bendraįkūrėja ir knygų „Dviejų vaikų mama“, "Ryšys su vaiku, ryšys su savimi" bei „Didžioji sesė“ autorė ir leidėja.

Dirbant terapinį darbą, auginant du mažus vaikus, nuolatos mokantis ir tiesiog kasdieniame gyvenime, jaučiu jog mane lydinčios temos yra jausmai, santykiai, motinystė, kūryba, psichologija. "Ryšyje" jos susijungia. 

Contact

SUSISIEKIME

MB Ryšyje

į.k. 306398432

Ačiū už žinutę!

bottom of page