top of page

KONFERENCIJOS "AUGAME KARTU: PER IŠŠŪKIUS Į RYŠĮ" ĮRAŠAS | 2 dalis

 

Tėvystė, motinystė – tai ne tik džiaugsmo ir meilės kupina kelionė, bet ir kasdieniai iššūkių kupini etapai, kuriuose kartais jaučiamės pasimetę ar vieniši. Tačiau svarbiausia – mes nesame vieni! Ši konferencija skirta mamoms, tėčiams taip pat globėjams ir visiems, kas ieško atsakymų, kaip stiprinti santykius su vaikais ir partneriu, kaip suprasti vaikus įvairiais jų augimo etapais, įveikti įvairius iššūkius ir padėti vaikams ir paaugliams augti sveikiems tiek emociškai, tiek fiziškai.

 

Kovo 29 dieną įvyko nuotolinė konferencija mamoms ir tėčiams, kurios vaizdo įrašą galite įsigyti čia.

 

KONFERENCIJOS PROGRAMA:

 

Antroji dalis: Mokyklinis amžius ir paauglystė. Iššūkiai vaikams, tėvams, ryšiui.

✅Akvilė Giniota: „Pasiruošimas brendimui: neuždelstos lytiškumo ugdymo pamokos“ 

✅Vilma Andrejauskienė: „Dažniausiai daromos tėvų klaidos, kurios tendencingai skatina vaikus vartoti psichoaktyviasias medžiagas. Ką daryti kitaip?“ 

✅Oleg Mackevič: „Lobių skrynios žaidimuose: pirmas žingsnis į lošimus?“

 

**

Plačiau apie pranešėjus ir pranešimus:

 

dr. Akvilė Giniota: „Pasiruošimas brendimui: neuždelstos lytiškumo ugdymo pamokos“ 

Ką žinome apie vaikų lytiškąją raidą? Ką vaikas turėtų žinoti dar iki lytinės brandos? Kokie didžiausi lytiškumo pokalbių namie ir mokykloje kliuviniai? Kaip juos įveikti? Kaip vesti pokalbį apie lytiškumą su vaiku taip, kad šis ir vaikams atrodytų aktualus?

dr. Akvilė Giniota – lytiškumo ugdymo praktikė, Vilniaus universiteto dėstytoja.

**

Vilma Andrejauskienė: „Dažniausiai daromos tėvų klaidos, kurios tendencingai skatina vaikus vartoti psichoaktyviasias medžiagas. Ką daryti kitaip?“ 

Ar įmanoma, kad geranoriška tėvų pagalba gali netyčia paskatinti paauglius tęsti psichoaktyvių medžiagų vartojimą? Šiame pranešime nagrinėsime, kokios dažniausiai daromos klaidos – nuo per didelio griežtumo iki perdėto nuolaidžiavimo – gali ne stabdyti, o net stiprinti šią problemą. Aptarsime, kaip tėvų reakcijos ir sprendimai kartais tampa nepastebima grandimi priklausomybės rate. Kas iš tiesų veikia ir kaip padėti vaikui taip, kad jis pasirinktų sveiką kelią?

Vilma Andrejauskienė – psichiatrė, priklausomybių specialistė, turinti ilgametę patirtį šioje srityje. 

**

Oleg Mackevič: „Lobių skrynios žaidimuose: pirmas žingsnis į lošimus?“

Ar nekaltas „lobių skrynios“ mechanizmas žaidimuose gali būti pirmas žingsnis į lošimus? Šiame pranešime nagrinėsime, kaip atsitiktiniai atlygiai žaidimuose sužadina dopamino sistemą ir skatina rizikingą elgesį. Ar tai tiesiog smagi žaidimo dalis, ar manipuliatyvus būdas pripratinti prie azartinių mechanikų? Atskleisime, kokį poveikį tai daro žaidėjams, ypač jaunajai kartai, ir kodėl kai kurios šalys jau ėmėsi reguliuoti šią praktiką.

Oleg Mackevič – psichologas, lošimų priežiūros tarnybos vyr. specialistas, geštaltinės psichoterpijos praktikas. 

 

Konferenciją organizavome mes:

Eglė Lukinaitė-Vaičiurgienė – rašytoja, trijų knygų autorė, psichologė, geštaltinės psichoterapijos praktikė ir dviejų vaikų mama ir Rokas Saulevičius – klinikinis psichologas, priklausomybių specialistas, geštaltinės psichoterapijos praktikas, tėtis.

KONFERENCIJOS ĮRAŠAS | 2 dalis

30,00 €Price

Pigiau perkant kartu!

  • Įrašas bus pasiekiamas youtube platformoje, prisijungus prie gmail paskyros el.paštu, kurį nurodėte pirkdami įrašą. Youtube nuorodą atsiųsiu jums atskiru laišku.

Atsiliepimų dar nėraPasidalykite savo mintimis. Parašykite pirmąjį atsiliepimą.

Jums gali patikti

Bendradarbiaukime!

Nuolat ieškau būdų, kad mano knygos ir siunčiamos žinutės apie psichologinę savijautą pasiektų kuo daugiau žmonių. Turi idėjų? Pasiūlymų? Bendradarbiaukime!

Mano Substack

Norite dar daugiau mano kuriamo turinio? Mano Substack rasite daug ilgų ir kokybiškų psichologinių tekstų. 

Gaukite naujienas pirmieji

Puiku, esi ryšyje!

  • Facebook
  • Instagram
  • LinkedIn

© 2025 Eglė Lukinaitė - Vaičiurgienė

bottom of page