top of page
Apie Eglę Lukinaitę - Vaičiurgienę - dviejų mergaičių mamą, knygų autorę, studijos "Natūrali Motinystė" bendraįkūrėją.

Apie mane

Psichologė, dviejų vaikų mama, Eglė Lukinaitė - Vaičiurgienė

Labas,

Rašymas man yra vienas iš būdų suprasti ir patirti pasaulį. Rašau ne todėl, jog daug žinočiau, rašau, nes rašydama ir pati atrandu, suvokiu, išjaučiu, įprasminu. Rašau, nes kitaip negaliu. Mane tai džiugina, man padeda. O kartais, tai padeda ir kitiems.

Esu Eglė Lukinaitė-Vaičiurgienė. Dviejų mergaičių mama, praktikuojanti psichologė. Studijos "Natūrali Motinystė" bendraįkūrėja ir knygos "Ryšys su vaiku, ryšys su savimi" autorė.

Turiu virš 9 metų konsultavimo patirtį, dalis jo - dirbant su žmonių ir organizacijų augimu, vystymu bei potencialo atskleidimu. Tapusi mama, supratau jog panašus procesai vyksta ir tėvystėje - milžiniškas pokytis, bandymas būti pakankamai geru savo naujoje rolėje. Bandymai suderinti visų šeimos narių poreikius, buitį, bei rasti būdą, kaip papildyti ir save tuo, kas svarbu. Ir sunkumai visą šį realybės ir jausmų intensyvumą aprėpti. 

Dirbant terapinį darbą, auginant du mažus vaikus, geštaltinės psichoterapijos studijose, ir tiesiog kasdieniame gyvenime, jaučiu jog mane lydinčios temos yra jausmai, santykiai, motinystė, kūryba, psichologija. "Ryšyje" jos susijungia. 

Gera jus čia sutikti.

Eglė Lukinaitė-Vaičiurgienė Ryšyje.jpg
bottom of page