top of page
Apie Eglę Lukinaitę - Vaičiurgienę - dviejų mergaičių mamą, knygų autorę, studijos "Natūrali Motinystė" bendraįkūrėją.

APIE MANE

Rašytoja, psichologė, dviejų vaikų mama, Eglė Lukinaitė - Vaičiurgienė

Labas,

Rašymas man yra vienas iš būdų integruoti patyrimus, suprasti, žmones, santykius, pasaulį.  Rašau, nes rašydama ir pati stabteliu, atrandu, suvokiu, išjaučiu, įprasminu. Rašau, nes kitaip negaliu. Mane tai džiugina, man padeda. O kartais - padeda ir kitiems.

Esu Eglė Lukinaitė-Vaičiurgienė. Dviejų mergaičių mama, rašytoja, psichologė, geštalto psichoterapijos praktikė. Psichologijos studijos šeimai "Natūrali Motinystė" bendraįkūrėja ir  knygų "Ryšys su vaiku, ryšys su savimi", "Dviejų vaikų mama" bei "Didžioji sesė" autorė ir leidėja.

Dirbant terapinį darbą, auginant du mažus vaikus, studijuojant psichoterapiją, ir tiesiog kasdienybėje, jaučiu jog mane lydinčios temos yra jausmai, santykiai, motinystė, kūryba, psichologija. RYŠYJE jos susijungia.

 

RYŠYJE - tai ir vieta, ir būdas žvelgti į pasaulį. Vieta, kur aš dalinuosi savo kūryba, kur sutinku savo skaitytojus. Vieta kalbėti apie psichologiją, santykius, motinystę ir vaikystę - žmones ir jų vidinį pasaulį. Drauge - tai dėmesingumas santykiui ir patyrimui. Ir kvietimas kurti ryšį su savimi, kitais ir aplinka. Atsisakyti išankstinių nuostatų, tobulumo siekio ir pasitikėti, jog RYŠYJE galima būti visaip. 

Gera jus štai taip sutikti.

Eglė Lukinaitė-Vaičiurgienė Ryšyje.jpg
_edited.jpg
bottom of page