top of page

Pirkimo - pardavimo taisyklės

Bendrosios nuostatos

Šios pirkimo-pardavimo taisyklės (toliau – Taisyklės) yra Pirkėjui ir Pardavėjui (toliau – Pardavėjas) teisiškai privalomas dokumentas, kuriame nustatomos Šalių teisės ir pareigos.

Pardavėjas įsipareigoja parduoti pirkėjui įsigytą prekę, Pirkėjas įsipareigoja už prekę sumokėti.

Pirkėjas neturi teisės viešinti, kopijuoti ir kitaip plagijuoti knygos ar jos turinio. Knyga skirta tik asmeniniam naudojimui. Knygų kopijavimas, plagijavimas yra autorinių teisių pažeidimas, už kurį gręsia baudžiamoji atsakomybė.

 

Pristatymas

Knygos pristatomos Omniva paštomatais. Pristatymo kaina 3 eur. Perkant 3 knygas ir daugiau - pristatymas nemokamas.

Knygos išsiunčiama per 5 darbo dienas nuo užsakymo datos.

Knygos siunčiamos visame pasaulyje.

 

Grąžinimas

Jei kartais gautumėte nekokybišką ar pažeistą prekę, grąžinkite ją per 10 darbo dienų nuo gavimo datos. Pakeisime ją tokia pačia kokybiška preke arba grąžinsime pinigus.

Nekokybiška prekė - tai knyga pažeistu viršeliu ar vidiniais puslapiais arba knyga, kurioje vidiniai puslapiai išdėstyti neteisinga tvarka.

Dėl gražinimo susisiekite info@rysyje.lt.

Kokybiška prekė negrąžinama.

 

Apmokėjimas

​Norint įsigyti prekę, Pirkėjas suveda asmens duomenis, būtinus užsakymo įvykdymui, susipažįsta su šiomis taisyklėmis ir patvirtina užsakymą.

Atsiskaityti galima naudojantis Visa/MasterCard mokėjimo kortelėmis, Paypal, Apple Pay arba bankiniu pavedimu pagal išrašytą sąskaitą. Atsiskaitymai galimi euro valiuta.

Baigiamosios nuostatos

​Šios Taisyklės sudarytos vadovaujantis Lietuvos Respublikos teisės aktais.

Šioms Taisyklėms ir santykiams tarp Šalių šių Taisyklių atžvilgiu taikomos ir jos aiškinamos remiantis Lietuvos Respublikos įstatymais.

Visi nesutarimai, kilę dėl šių Taisyklių vykdymo, sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.

Šalys atleidžiamos nuo įsipareigojimų pagal šias Taisykles vykdymo, jei jų įvykdyti negalima dėl nenumatytų ir Šalių valios nepriklausančių aplinkybių (Force major).

Pardavėjas pasilieka teisę bet kuriuo metu pakeisti, taisyti ar papildyti šias Taisykles.

 

Susisiekti galite info@rysyje.lt

bottom of page