top of page

Privatumo politika

  • Jei tiesiog apsilankėte tinklapyje  www.rysyje.lt, serveris, išsaugos jūsų IP adresą ir naršyklės versiją (User Agent). Ši informacija išlieka kelis mėnesius.

  • Jei jums įdomi mano kūryba ir užsisakėte mūsų naujienlaiškį, jums reikės įvesti savo el. pašto adresą, kuris bus naudojamas informuoti jus apie naujus tekstus, renginius ir naujienas, pasidalinti mano mintimis. Bet kada galėsite naujienlaiškio atsisakyti, paspaudę mygtuką laiško apačioje.

  • Jei norite su mumis susisiekti, ar susirašinėti, kontaktų formoje prašysiu įvesti savo el.paštą, temą ir tekstą. Jūsų pateikta informacija matoma tik MB Ryšyje atstovams.

  • Sąskaitos už pirkinius išrašymui, man reikalingas jūsų vardas, pavardė, el.pašto adresas ir adresas. Niekam kitam, tik sąskaitos išrašymui, šie duomenys ir naudojami.

  • Elektroninėje parduotuvėje mokėjimai yra apdorojami pasitelkiant trečiųjų šalių sistemas: makecommerce.lt platforma, kurios valdytojas Maksekeskus AS (Niine 11, Talinas 10414, Estija, reg. nr.:12268475), todėl Jūsų asmeninė informacija, reikalinga mokėjimo įvykdymui ir patvirtinimui, bus perduodama Maksekeskus AS.”  bei Wix Payments. Wix klientų duomenis tvarko remdamiesi savo privatumo politika: https://www.wix.com/about/privacy

  • Wix payments sistema, mokėjimų grąžinimo tikslais, automatiškai išsaugo atliktų mokėjimų detales, t.y kortelės rūšį ir paskutinius 4 kortelės skaičius, jūsų pateiktą adresą. Šie duomenys yra kruopščiai saugomi svetainėje ir niekam neatskleidžiami.

 

 

SLAPUKŲ NAUDOJIMAS

Slapukas (angl. cookies)  – mažas tekstinis dokumentas, turintis unikalų identifikacijos numerį, kuris yra perduodamas iš interneto svetainės į asmens kompiuterį, kad būtų galima atskirti asmens kompiuterį, naršyklės tipą ir matyti asmens veiklą internete. Unikalus numeris identifikuoja asmens naršyklę kiekvieną kartą asmeniui apsilankius interneto svetainėje. Slapukai neleidžia įsiminti asmeninės informacijos (tokios kaip asmens vardas ir adresas). Svetainėse slapukai naudojami, siekiant vesti statistiką, tokią kaip asmenų apsilankymų interneto svetainėje skaičius ir srautas. Tokia informacija nebūna susieta su asmenine informacija.

Jūs galite bet kada išjungti ar aproboti slapukų naudojimą, tačiau be slapukų kai kurios interneto svetainės www.rysyje.lt funkcijos gali neveikti arba veikti netinkamai. Išsamesnė informacija pateikta adresu AllAboutCookies.org arba www.google.com/privacy_ads.html

bottom of page