top of page
ZEN_3428.jpg

KLAUSYTI, ŽIŪRĖTI, DALYVAUTI

Knygų pristatymų ir renginių audio įrašai
Psichologė Eglė Lukinaitė - Vaičiurgienė

KLAUSYTI AUDIO ĮRAŠŲ

Knygos "Dviejų vaikų mama" pristatymas Kaune 2023 06 06

Knygos "Dviejų vaikų mama" pristatymas Kaune 2023 06 06

Eglė Lukinaitė Vaičiurgienė ir Milda Kukulskienė

"Nuo dviejų vaikų motinystės tapsmo, patiriamų jausmų, sunkumų. Kalbėjom apie mamas ir šiek tiek apie tėčius. Apie asmenines ribas, apie pyktį ir agresiją bei įvairias jos prasmes ir puses. Apie bejėgystę, įkalinimą ir įsikalinimą ir kažkur dingstančią tėvų galią. Apie priklausomybę nuo kitų, įsitraukimą ir pagalbą, apie savo pačių poreikius ir jų tenkinimo svarbą. Apie aukojimosi ir kančios herojiškumą, ir apie kultūrinį kontekstą, kuriame šiuolaikinės mamos gimsta, auga, ir augina, kuriame auga vaikai. Ir galiausiai apie atsiskyrinėjimą ir atsiskyrimą vaikams augant - motinystės "afterpartį", kai labai intensyvus artumo su vaikais etapas baiginėjasi, jį keičia kitas, naujas. Apie tą mūsų pačių, kaip tėvų augimą ir brandą, apie kitokį santykį tiek su motinyste, tiek su vaikais, tiek su įvairiomis savo gyvenimo sritimis ir pasirinkimais."

Kviečiu pasiklausyti knygos pristatymo audio įrašo

Knygos "Dviejų vaikų mama" pristatymo Kaune fotogalerija

Knygos "Dviejų vaikų mama" pristatymas Vilniuje 2023 04 24
Knygos "Dviejų vaikų mama" pristatymas Vilniuje 2023 04 24_2

Knygos "Dviejų vaikų mama" pristatymas Vilniuje 2023 04 24

Eglė Lukinaitė-Vaičiurgienė, Ieva Šuipė, Beata Nicholson, Marija Keršanskienė

Motinystė - kaip metų laikai. Neišvengiamai besikeičianti, visada savaip intensyvi, sunkiai suplanuojama ir nepavaldi mūsų lūkesčiams.

Jau vis daugiau aptariama, tyrinėjama, ir drauge dar kažkiek paslaptinga, mistifikuojama, nesuprasta, iššūkių kupina ir dažnai vieniša.

Kokia yra šių dienų motinystė?
Ką mes apie ją kalbame, o kas vis dar lieka nutylėta?
Ar svarbu ir kodėl svarbu kalbėti apie įvairias motinystės puses ir patyrimus?

"Nuo kūrybos, motinystės lūkesčių ir jų dužimo, pasirengimo, prasmės, sudėtingumo išgyvenant momentus su mažais vaikais, o paskui jausmo, jog viskas taip laikina ir greitai praeina. Apie tapsmo dviejų vaikų mama unikalumą, netobulumą ir jo grožį bei motinystės dovanas, galiausiai tėčius, jų vaidmenį be įsitraukimą - pokalbis liejosi, lietė svarbias ir asmeniškas temas, kuriomis dalijosi pašnekovės ir vis buvo pasitinkamas tai juoko, plojimų, tai ašarų publikos akyse."

Žemiau rasite pristatymo įrašą, kuris buvo publikuotas tinklalaidėje "Kalba mamos". Daugiau tinklalaidės įrašų galite klausyti čia: klausyti Kalba mamos Spotify

Kviečiu pasiklausyti knygos pristatymo audio įrašo

Knygos "Dviejų vaikų mama" pristatymo Vilniuje fotogalerija

Knygos "Dviejų vaikų mama" pristatymas Kaune 2023 06 06
Knygos "Dviejų vaikų mama" pristatymas Vilniuje 2023 04 24

PSICHOLOGĖS EGLĖS LUKINAITĖS-VAIČIURGIENĖS KNYGOS

Knyga „Dviejų vaikų mama“, 2023 m.

Šioje knygoje atvirai pasakoju savo asmeninę dviejų vaikų motinystės istoriją, derindama ją su psichologijos žiniomis bei psichologinio konsultavimo praktika. Knygoje rasite informacijos, palaikymo, empatijos. Ir kvietimą stabtelėti, reflektuoti savo ir visos šeimos situaciją, priimti jums palankius sprendimus ir kurti konstruktyvesnį santykį su savo jausmais ir nauja tėvystės realybe. Tai terapinė knyga, padėsianti geriau suprasti save ir savo jausmus bei apgobsianti jausmu, kad šio tapsmo sunkumus patiriate ne vienos.

Daugiau >

Psichologė Eglė Lukinaitė-Vaičiurgienė knyga Dviejų vaikų mama.jpg
Knyga „Ryšys su vaiku, ryšys su savimi“, 2022 m..jpg
Knyga „Ryšys su vaiku, ryšys su savimi“, 2022 m.

Knyga „Ryšys su vaiku, ryšys su savimi“ – apjungia šį tėvystės dvipusiškumą. Pirmoji knygos dalis yra apie vaikų raidą ir psichologiją, bei dėmesingą, atliepiančią, sąmoningą tėvystę. Antroji – apie pačius tėvus, mūsų vidinį pasaulį, jausmus ir išgyvenimus. Mūsų pačių santykis su savimi yra pagrindas tam, kokį santykį su aplinkiniais ir savo vaikais mes kursime. Nesukūrę ryšio su savimi, augindami vaikus tiesiog įstrigsime bandydami taikyti aibę realybėje neveikiančių patarimų. Taip dažnai ir nutinka.

Ryšys šioje knygoje įgauna ir dar kitą prasmę – tai tamprus ryšys tarp šių dviejų tėvystės pusių – vaikų ir savęs, kaip tėvų, auginimo.

Daugiau >

bottom of page