top of page
Psichologė Eglė Lukinaitė-Vaičiurgienė knyga Dviejų vaikų mama knyga Ryšys su vaiku ryšys su savimi.jpg

PARDUOTUVĖ  |  RYŠYJE

Rašytoja, psichologė Eglė Lukinaitė-Vaičiurgienė

KVIEČIU ĮSIGYTI MANO KŪRYBOS KNYGAS

Rašymas man – malonumas, saviraiška bei būdas kalbėti svarbiais klausimais plačiai auditorijai. Tiems, kurių nesutinku savo kabinete. Ir tiems, kurie neturi galimybių lankytis terapijoje. Rašau psichologinėmis temomis, kurios svarbios kiekvienam, nors dažnai ir nutylimos. Mano knygos –  tai terapinės knygos, kviečiančios sutikti viduje tūnančius išgyvenimus, pažinti, priimti save. Ir tokiu būdu keistis.

Savo knygas leidžiu pati. Leidyba man – svarbi galimybė kurti knygą nuo pradžios iki pabaigos. Tai – laisvė, saviraiška, tai kūryba, apimanti daugiau, nei tik rašymo procesą.
Kai perkate knygas iš manęs, jas, tikrąja to žodžio prasme, gaunate iš mano rankų. Knygas pasirašau, pakuoju, rašau atvirukus ir išsiunčiu jums pati. Su daug meilės ir linkėjimų į jūsų ar jūsų artimųjų namus.

RYŠYJE RŪBAI

Kiekvienas esame susiję su kitu ir mus supančia aplinka. Kiekvienam žmogui, dideliam ar mažam reikia ryšio, santykio, artumo. Mes esame sukurti ryšiui. RYŠYJE rūbai, tai kvietimas kreipti dėmesį į santykį, kurį kuriame su kitais ir savimi ir patirti buvimo ryšyje teikiamą džiaugsmą, o mažiesiems saugumą, net kai tenka atsiskirti.

Rūbai tiek dideliems, tiek mažiems neša svarbią žinią: Aš apie tave galvoju. Esi man svarbus/svarbi. Tu man rūpi. Esi mano širdyje. Ir mes esame RYŠYJE.

APIE KŪRYBĄ

bottom of page