top of page

Knyga jau išankstinėje prekyboje!Tik tapus mama supratau, kad tam, jog būti gera mama, to norėti neužtenka. Taip pat supratau, kad neužtenka netgi žinoti, ką daryti, kad būti gera mama.


Kad pavyktų auginti vaikus taip, kaip tą daryti norime, labiau nei bet kada yra svarbu pažinti, girdėti, suprasti save. Kurti ryšį su savimi, nenusisukti nuo savo vidinio pasaulio. Ir tai yra didžiausias ir sunkiausias tėvystės iššūkis. Nes šį nuolatinį darbą su savimi tenka dirbti nuolat besirūpinant mažaisiais.


Šią knygą pirmiausia rašiau sau - savo vidiniam vaikui ir savo vidinei mamai. O skiriu visiems vaikams ir jų tėvams. Kad gyvenimo ir tėvystės pradžia būtų kuo sklandesnė. Tai knyga apie švelnų, atliepiantį vaikų auginimą bei buvimą švelniais tėvais ir patiems sau. Ją rašiau su daug meilės, palaikymu, įsiklausymu, bei, žinoma psichologijos teorija, praktika ir sava motinystės patirtimi.


Kai vasarą parašiau knygą, karo dar nebuvo. Vyliausi, jog ir nebus, gyvenau laisvės iliuzijoje. Šiandien knyga jau įgauna pavidalą, o gyvenimai ir pasaulis visai greta griūna. Skauda tą matyti, žinoti ir jausti.


Ir kaip niekad matau didžiulę prasmę kalbėti apie ryšį, kol dar galim. Ryšį su savimi ir savo vaikais, kad galėti kurti gražesnį, taikesnį pasaulį.


Knyga "Ryšys su vaiku, ryšys su savimi" jau išankstinėje prekyboje. Užsisakyti galima čia: www.rysyje.lt/knyga

Gausite ją su parašu ir palinkėjimu.


Pirkdami knygą iš anksto, prisidedate prie jos greitesnės ir sklandesnės gimties - t.y. leidybos, spaudos išlaidų padengimo. Ačiū!


**


Nuotrauka Ugnės Poloudinos


Comments


bottom of page