top of page

Paskutinė korektūra ir laukimasPaskutinė korektūra!


Tai reiškia, kad šiuo metu drauge su redaktore bandome išgaudyti likusias klaideles antrąjį, paskutinį kartą.


O tada failas bus rengiamas spaudai ir keliaus į spaustuvę.


O tada, 3 savaitės ir jau tikiuosi čiupinėti knygą!


Taip jau mano pačios pasirinkimu ir noru gavosi, jog pati užsiimu knygos leidyba, ir šio proceso stebėjimas iš arti, dalyvavimas ir koordinavimas, labai įdomus, įtraukiantis ir laiku imlus projekčiukas.


Daug išmokau naujų dalykų!

Pradedant spaudos lankais, rašybos taisyklėmis, o baigiant, kokių būna popierių, kas yra atvartai, CMYK, Pantone ir pan. Ir čia tik leidyba.

Tada prasidės visa reklaminė dalis ir nuotykiai ten.


Bet man patinka. Aš, kai jau susiruošiau rašyti knygą, žinojau, kad rūpintis jos gimimu esminiai norėsiu pati. O parašiusi susvyravau - galvoje pradėjo suktis mintys, kad gal "reikia" tartis su leidyklomis. Nes tai tarsi įvertinimas, kad knyga pakankamai gera, kad būti leidžiama.


Ir galiausiai nutariau judėti į priekį be "įvertinimo". Arba tik su savo nuojauta bei nuolat suklibančiu pasitikėjimu savo jėgomis.


Man atrodo, kad kaip ir knyga kurs kažkokią savo istoriją, gyvens savo gyvenimą, taip ir aš, nuo šiol, nebeturėdama kelio atgal, gyvensiu susidurdama su patirtimis, kurias ji atneš. Kaip jautriam žmogui, tai emociškai gali būti kietas, sprangus riešutėlis.


Bet vistiek nekantrauju.**

Comments


bottom of page