top of page

Birželio 8 - naujienos apie knygą
Turiu naujienų!

Birželio 8 atsiimsiu knygą iš spaustuvės 🤍


Ir per savaitę planuoju išsiųsti visiems iš anksto užsisakiusiems. Norėčiau tą padaryti per dieną ar kelias, bet išankstinių užsakymų daug (ačiū!) tad prireiks laiko kol viską sudedikuosiu, supakuosiu ir išlydėsiu į jūsų rankas.


Kuo artyn ta data, tuo pažeidžiamesnė jaučiuosi. Baisu būti vertinamai. Bet dar baisiau žengti žingsnį į pasaulį kaip autorei, kaip kūrėjai ir nusivilti. Nusivilti savimi. Dabar kaip niekad daug rašau. Kiekvieną laisvą (ir nelaisvą) akimirką rašau ir jaučiu, kad kažkur skubu rašydama. Ir tik neseniai supratau, kad kol šios pirmosios knygos dar nėra, leidžiu sau mėgautis kūryba "be pasekmių" ir savotiškai be atsakomybės. Mano didelė svajonė kurti. Ji neseniai, prieš kokius trejus metus, pradėjo pildytis, nes tiesiog kažkas atsidarė ir tada regis visas kadaise neužrašytas krioklys pasileido lietis. Tada supratau, kad man svarbu, kad kūryba legaliai taptų mano gyvenimo, kasdienybės dalis, o ne tik naktimis ar "kai išeina". Ir bandau savo gyvenime pasidaryti jai vietos. Man tai brangu ir prasminga. Ir būtent todėl taip norisi, kad būtų brangu ir kitiems.


Taigi, čia baimių dalis, kurią atpažįstu savyje.


Bet yra ir kita dalis, kuri laukia susitikimų. Žodžiuose, tekstuose, kūryboj. Laukia prisiliesti prie kitų, prisiglausti, pažiūrėti į akis, apkabinti - susitikti.


Šiandien nusipirkau lininių juostelių - kiekvieną knygą aprišiu, jums siųsdama. Simboliškai taip ryšyje "susirišim" ir mes.


RYŠYS SU VAIKU, RYŠYS SU SAVIMI


**


Comments


bottom of page